Sağlık bilgi platformuı - 28 Mayıs 2024, Salı

Sağlık ve güvenlik konularında 2 fuar

16 Eylül 2016
Sağlık ve güvenlik konularında 2 fuar

Marmara Tanıtım Fuarcılık kurumunca düzenlenen Uluslararası SHF Fire&Rescue Fuarı ile Uluslararası SHF Safety&Health Fuarı, 22-25 Eylül 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) yapılacak.

FİRE&RESCUE FUARI

Yangın, Acil Durum ve Arama Kurtarma sektörlerinİ buluşturan Uluslararası SHF Fire&Rescue Fuarı, bu yıl 22-25 Eylül tarihleri arasında 20. kez düzenleniyor.

Fuarla ilgili olarak düzenleyici kuruluştan yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:
“Uluslararası SHF Fire&Rescue Fuarı’nda 2012 yılına kadar ağırlıklı Yangın Güvenliği ile ilgili elektronik sistemler yer alıyorken, 2012 yılında yaptığımız yeni projelendirme sonucunda Yangın, Acil Durum ve Arama Kurtarma ile ilgili tüm ürünleri fuarımızın kapsamına ekledik. Ve nihayet 2015 yılında Uluslararası SHF Fire&Rescue Fuarı’nı sektörün büyüklüğüne yakışır şekilde salonlarda organize etmeye başlamamız ile birlikte fuarımız önceki yıllara oranla muhteşem bir değişim yaşadı.
Gerek katılımcı ve gerekse de ziyaretçisi ile yaşanan büyümenin sektörde yarattığı motivasyon ile birlikte Uluslararası SHF Fire&Rescue Fuarı’nı sektörü en geniş manada temsil edebilmesi amacıyla yeniden yapılandırdık. Bu yapılandırma neticesinde fuar kapsamını;

  • Yangın engelleyici malzemeler, önleyiciler
  • Yangın algılayıcılar, ilk müdahale sistemleri ve altyapıları
  • Yangın söndürücüler, yangından kaçış ve yangına müdahale
  • Yangın-sonrası çalışmalar,
  • Afet Müdahale, Arama Kurtarma, İlk Yardım
    başlıklarını kapsayacak şekilde tasarladık.”

SAFETY & HEALTH FUARI

Türkiye’de İş sağlığı ve güvenliği sektörlerinin buluşma platformu olarak tanımlanan Uluslararası SHF Safety&Health Fuarı bu yıl 5. kez düzenleniyor.

Düzenleyici firmanın fuarla ilgili açıklamasında şu bilgilere yer verildi:
“Fuar kapsamında düzenlenecek Safety Konferansı’nda sektörün temel sorunları ve bunlara ilişkin çözüm önerileri ele alınacak. Safety Konferans’ında değerlendirilecek konular; Kamu’da İSG, Kişisel Koruyucu Donanımlar (KKD), İSG Eğitimleri (Mesleki Eğitim ve Zorunlu İSG Eğitimleri), İSG Katip Yeni Uygulamaları, Sorunları ve Çözüm Uygulamaları üzerine olacaktır.”

Safety Konferansı Hedefi ve Programı

“Bu yıl 5.si düzenlenen Safety Konferansında ana hedefler, iş sağlığı ve güvenliği ürün, hizmet ve çözümleri ile ilgili sorunları paylaşmak ve çözümler üretmek, sektörün pozitif gelişimi doğrultusunda adımlar atmak, sektörde kalite bilincinin yükselmesini sağlamak şeklinde özetlenebilir.”

NOT: İki fuar hakkında ayrıntılar için tıklayınız.

Sağlık ve güvenlik konularında 2 fuar Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz