Sağlık bilgi platformuı - 24 Nisan 2024, Çarşamba

Pfizer’da yeni görevlendirme

24 Ağustos 2016
Pfizer’da yeni görevlendirme

Ceren Doğan, Pfizer Avrupa Bölgesel Bilgi Teknolojileri Lideri oldu!

Pfizer’in Ceren Doğan ile ilgili açıklaması şöyle:
“2000 yılında Pfizer ailesine katılan ve 2013’ten beri Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi Bilgi Teknolojileri Direktörü olarak görev yapmakta olan Ceren Doğan, Pfizer Avrupa Bölgesel Bilgi Teknolojileri Lideri olarak görev yapmaya başladı.
Ceren Doğan, Boğaziçi Üniversitesi’nde Yönetim Bilişim Sistemleri lisans eğitimini 2000 yılında tamamladıktan sonra 2004 yılında aynı üniversiteden MBA derecesini aldı. 2000 yılında Pfizer Türkiye’ye Satış Etkinlik Sistemleri Proje Yöneticisi olarak katılan Ceren Doğan, bu görevinin ardından Bilgi Teknolojileri Divizyonu içerisinde sırasıyla Kurumsal Sistemler Uzmanı ve Kıdemli Kurumsal Sistemler Uzmanı olarak görev yaptı. 2008 yılında Bilgi Teknolojileri Süreç ve Strateji Müdürü olarak atandı. 2009-2013  yılları arasında Kıdemli Bilgi Teknolojileri Müdürü görevi ile bölgesel pazarlama ve medikal takımlara destek veren Ceren Doğan, 2013 yılından bu yana Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi Bilgi Teknolojileri Direktörü görevini sürdürüyordu.
Pfizer Avrupa Bölgesel Bilgi Teknolojileri Lideri Ceren Doğan, yeni görevi hakkında şunları söyledi:
Pfizer Türkiye’de çalışan bir kişi, Pfizer’in faaliyet gösterdiği 150 ülkede kariyer olanaklarına sahip oluyor. Şu anda 40’ın üzerinde üst düzey Türk yönetici uluslararası Pfizer’lerde başarıyla görevlerini sürdürüyor. Ben de 2013 yılında Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi Bilgi Teknolojileri Direktörü olarak başlayan daha geniş bir coğrafyaya açılma heyecanımı, Avrupa Bölgesel Bilgi Teknolojileri Lideri olarak sürdüreceğim ve Pfizer’i ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için elimden geleni yapacağım.

Pfizer’da yeni görevlendirme Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz