Sağlık bilgi platformuı - 29 Mayıs 2024, Çarşamba

Abdi İbrahim’de atama

26 Haziran 2016
Abdi İbrahim’de atama

Abdi İbrahim İş Geliştirme Direktörü Elif Elkin, Kurumsal İletişim Direktörü oldu.

İlaç sektöründe 1912 yılından beri faaliyet gösteren Abdi İbrahim firmasının yönetim kadrolarında yeniden yapılanmaya gittiği belirtildi.

Yeni bir görevlendirmeyle ilgili olarak Abdi İbrahim firmasından yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:
“Abdi İbrahim bünyesinde İş Geliştirme Direktörü olarak görev yapan Elif Elkin, strateji ofisi ve kurumsal iletişim sorumluluğunu üstlenmek üzere, Kurumsal İletişim Direktörü olarak atandı.
Abdi İbrahim’de 2009 yılından bu yana sırasıyla Satış & Pazarlama Bölüm Müdürü, İş Geliştirme Müdürü ve İş Geliştirme Direktörü olarak görev yapan Elif Elkin, şirketin 2020 hedefleri doğrultusunda gerçekleştirilen organizasyonel değişiklik ile strateji ofisi ve kurumsal İletişim sorumluluğunu üstlenmek üzere, Kurumsal İletişim Direktörlüğü’ne getirildi.

Robert Kolej mezunu olan Elif Elkin, ardından Boğaziçi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nde kimya eğitimini tamamladı. Elkin, Yeditepe Üniversitesi’nde MBA yüksek lisans yaptı. Profesyonel kariyerine Dışbank’ta Proje Yönetimi Bölümü’nde başlayan Elif Elkin, 2001 yılında Deva İlaç bünyesinde Ürün Müdürü olarak ilaç sektörüne adım attı. Elkin, bugün Eastpharma yapısı altında olan Deva İlaç’ta çeşitli satış ve pazarlama pozisyonlarında görev aldıktan sonra Saba İlaç’ın da Eastpharma Grubu’na dahil olması ile 2007 yılında Saba İlaç Genel Müdürü olarak atandı.”

Abdi İbrahim’de atama Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz